Pokazy Lotnicze Airshow Radom
Program

Ramowy program AIR SHOW 2017  (sobota i niedziela)

Godz. 9-11:45 – Blok Aeroklubu Polskiego, pokazy dynamiczne samolotów i szybowców

Godz. 11:45-12:15 – Ceremonia Otwarcia Pokazy dynamiczne samolotów i śmigłowców

Godz. 12.15-12:40
• M-28 Desant Skoczków
• 6x Iskra Flaga Narodowa
• 6xSW-4
• 4xMi-2, W-3
• Mi-8, Mi-24
• 4xM-28, 3xC-295, 2xC-130
• 8xPZL – 130
• 6xSu-22
• 6xMiG-29
• 6xF-16

12:40-14:00 – Pokazy dynamiczne samolotów i śmigłowców
• PZL Mielec UH-60 Black Hawk
• WSK Świdnik AW 101
• B-Cz Iskry
• Orlik Team
• MiG-29
• F-16
• F-16/Su-22
• B-52 lub/oraz B-1 przelot
• AWACS przelot
• MiG i XA+41

14:00-15:00 – Pokazy zaproszonych państw
Ukraina, USA, Austria, Rumunia, Hiszpania, Włochy

15:00-16:00 – Pokazy dynamiczne cywilnych statków powietrznych
• Pokazy dynamiczne Aeroklub

16:20-18.00 Blok pokazów zespołowych – cz. II
• 2xMi-24
• 2xSu-22
• F-16
• W-3SAR
• 3xW-3
• SW-4
• Mi-24

18:00-18:50 – Pokazy zaproszonych państw
18:50-19:00 – Balony na ogrzane powietrze

Ramowy program AIR SHOW 2015  (sobota i niedziela)

8:00 Sprzedaż biletów
8:00 Otwarcie bram wejściowych na lotnisko
9:00 Rozpoczęcie pokazów w powietrzu – Blok Aeroklubu Polskiego
11:50 Zakończenie pokazów Aeroklubu Polskiego
12:00 Oficjalne rozpoczęcie Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2015
12:30 -– 19:00 Blok wojskowy: pokazy grup na przemian z występami solistów
19:00 Zakończenie pokazów

 

 

sobota24.08.2013
niedziela 25.08.2013

Wykaz krajów, zespołów i samolotów na jakich biorą udział
w Pokazach AIR SHOW-2015
Legenda:
D – pokaz dynamiczny
S – pokaz statyczny
Sp – zapasowy
F – przelot
Y – uczestnictwo potwierdzone
Lista uczestników Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2015.

Blok Aeroklubu Polskiego:

Samoloty: Piper Cub L-4H, RWD-5R, Jak 18, Tulak 912S, Sting TL-2000, Aviat Husky, Extra 300/330SC/330LC, AT-3 R100, TS-11 Iskra (SP-YBC).

Szybowce: JS 1, SZD-54-2 Perkoz, Swift, J6 Fregata.

Motoparolotnie, spadochroniarze, balony.

 

Blok wojskowy:

Zespół Biało-Czerwone Iskry (6 x TS-11) D Y  POLSKA
Zespół ORLIK (8 x PZL-130) D Y  POLSKA
F-16 C/D Block52+ Jastrząb (7x) F/S/Sp Y  POLSKA
MiG-29 Fulcrum (7x) F/D/S/Sp Y  POLSKA
Su-22 M4 Fitter (7x) F/D/S/Sp Y  POLSKA
C-295M (8x) F/S/Sp Y  POLSKA
M28 Bryza (5x) F/S/Sp Y   POLSKA
C-130 Hercules (4x) F/S/Sp Y  POLSKA
 PZL-130 + TS-11 Iskra  S Y  POLSKA
Mi-14 PŁ S Y  POLSKA
Mi-24 Hind (6x) F/D/S/Sp Y  POLSKA
SW-4 Puszczyk (9x) F/D/S Y  POLSKA
W-3 Sokół (6x) F/D/S/Sp Y  POLSKA
W-3PL Głuszec S Y  POLSKA
Mi-8/Mi-17 (6x) F/S/Sp Y  POLSKA
SH-2G Seasprite S Y  POLSKA
 Mi-2 (x5)  F/S/Sp Y  POLSKA
Mi-24  D Y  CZECHY
L-159 ALCA D Y  CZECHY
C-295 S Y   CZECHY
F-16 AM D Y BELGIA
ERJ135 (Embraer) S Y  BELGIA
Zespół Patrouille Suisse (F-5FE) D Y SZWAJCARIA
Zespół Frecce Tricolori (MB-339) D Y  WŁOCHY
Eurofighter Typhoon D Y   WŁOCHY
F-16 ZEUS  D Y   GRECJA
Rafale D/S Y  FRANCJA
Zespół Patrulla Águila (C-101) D Y HISZPANIA
Zespół Patrulla Aspa (śmigłowce Colibri) D Y  HISZPANIA
MiG-21 Lancer D Y  RUMUNIA
Eurofighter Typhoon S Y  NIEMCY
 P-3 Orion  S Y   NIEMCY
Tornado S Y   NIEMCY
C-27J Spartan  S Y  LITWA
L-410 S Y   LITWA
Zespół Baby Blue (T-17 Supporter) D Y  DANIA
C-130J Super Hercules S Y  IZRAEL
PC-7 D/S Y  AUSTRIA
 Zespół Baltic Bees (L-39C)  D Y  ŁOTWA
 Zespół Royal Jordanian Falcons (Extra-300L)  D Y  JORDANIA
Hawk TMk1  S Y  WIELKA BRYTANIA
Falcon 20  S Y  NORWEGIA
 MiG-29 AS / UBS  D/S Y SŁOWACJA
 T129 ATAK D Y  TURCJA