Kolejny dzień pokazów przed nami 🙂 Wczoraj, mimo niesprzyjających prognoz pogody udało się bez większych problemów przeprowadzić prawie wszystkie zaplanowane pokazy, choć program delikatnie mówiąc (szczególnie kolejność) nieco się zmienił.

Dziś pewnie będzie podobnie, przydadzą się na pewno parasole, kurtki przeciwdeszczowe, folie, choć trzeba przyznać, że deszcz jaki czasem dość rzadko pojawiał się, nie był jakiś szczególnie uciążliwy, i szybko ustępował.

Kasy podobnie jak wczoraj, otwarte będą od g. 8.30. Bramki na lotnisko poprzednimi laty otwarte były już od ósmej, ale w tym roku jest inaczej, wczoraj organizatorzy zdecydowali wpuszczać dopiero od g. 9.00 (dokładnie 10 minut wcześnie wczoraj bramki zostały otwarte).

Mimo że w kasach bilety są droższe niż na ebilet.pl to tylko pozornie, bo doliczana jest opłata manipulacyjna i w sumie wychodzi tylko niecałe 2zł taniej niż w kasie, niemniej ciągle są dostępne, można kupić nawet w tej chwili (i tylko tutaj dostępne są bilety z kartą dużej rodziny).
Zapraszamy!
https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/