Pokazy Lotnicze Airshow Radom
Dojazd

Lotnisko Radom-Sadków mieści się w Radomiu, przy ul. Lubelskiej 150, na wschód od ulicy Wojska Polskiego, czyli drogi nr 737 i 12

Wyświetl większą mapę

DOJAZD SAMOCHODEM – PARKINGI

Jeśli wybierasz się na Pokazy samochodem, radzimy by wyjechać odpowiednio wcześniej, by uniknąć utrudnień w ruchu, wynikających z dużej liczby przyjezdnych.

W pobliżu tras wyjazdowych w Radomiu zorganizowane będą specjalne parkingi, na których można pozostawić pojazd. Między takimi parkingami a lotniskiem, będą kursowały specjalne autobusy, dzięki czemu łatwo i bezstresowo, bez znajomości topografii miasta, traficie Państwo na Pokazy. Ponadto Ci, którzy pozostawią samochód na jednym ze specjalnie wyznaczonych parkingów są uprawnieni do DARMOWEGO przejazdu na teren lotniska w autobusach komunikacji specjalnej. Trzeba przy tym pamiętać, o zabraniu ze sobą biletu parkingowego, otrzymanego przy pozostawianiu samochodu (nie zostawiać go w aucie), który będzie uprawniał do takiego właśnie darmowego przejazdu.

Podróżujący własnym autem, przyjeżdżają do Radomia na Pokazy, proszeni są o położenie za przednią szybą samochodu widocznej białej kartki papieru formatu A4, co pozwoli służbom na łatwe określenie takich pojazdów i koordynację działań w celu szybkiego przemieszczania się i ułatwionego parkowania.

MAPA MIEJSC PARKINGOWYCH

parkingi2018

MAPA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

komunikacja-miejska2018
W dniach 24-25.08.2013  w Radomiu funkcjonować będzie komunikacja specjalna, dowożąca widzów na teren pokazów. Ci, którzy pozostawią samochód na jednym ze specjalnie wyznaczonych parkingów są uprawnieni do DARMOWEGO przejazdu w autobusach komunikacji specjalnej.